TaruMaja Kuut

Kolmas toode TaruMaja tootevalikust. Tegemist on Magala4 vähendatud koopiaga, mis sobib ideaalselt teie lemmikule koduks või varjualuseks.

Kuudi põrandapinna suurus on ca 1.3 ruutmeetrit.

TaruMaja „Kuut“ hind on alates

600 EUR

(Hinnale lisandub käibemaks 20%)

Hind sisaldab:
– Põrandaalused tugitalad (valmistatakse vastavalt soovitud vundamendile (blokid, postid, kruvid vms.)
– Põranda-, seina-, lae- ja katusekonstruktsioonid koos kinnitusvahenditega
– Katusekatte materjal
– Aknad (2tk)
– Veelauad ukseava ja akende kohal
– Looduslik tõrvaõli välisviimistluseks

Lisad, mida tasub kaaluda:
– Vundamendikruvid koos paigaldusega (tugipostide või vundamendi rajamine, vundamendiblokkide paigaldamine)
– Kooste, kohaletoimetamine ja paigaldamine ettevalmistatud alusele (vaiad, postid, blokid vms.)
– Paigaldustööd püstituskohas (Toode on võimalik juhendi järgi püstitada ka iseseisvalt kuna tegemist on umbes 95% ulatuses valmisdetailide kokkuladumisega. Soovitav on siiski seda teha pädeva (üldehitaja, puusepp vms.) isiku järelevalve all või osalusel. Võimalikud erilahendused äärmuslikesse paikadesse püstitamisel (ebastabiilne pinnas, veekogud, raba vms.))
– Puidust terrassi rajamine (Soovi korral pakume omapoolse terrassi lahenduse.)
– Maja detailide transport paigalduskohta (hind sõltub asukohast ja juurdepääsu võimalustest, lihtsamini juurdepääsetavate kohtade puhul transpordi hind Eesti piires alates 60 EUR)
– Maja seinakonstruktsiooni välisosa pindade katmine loodusliku tõrvaõliga (Maja välimiste pindade katmine tõrvaõliga pikendab märkimisväärselt detailide ja kogu maja probleemidevaba kasutusaega. Soovitav on tõrvaõliga katmist teostada üks kord aastas.

Soovi korral koostame baashinnas mitte sisalduvate toodete ja teenuste (võimalikud sisekujunduslahendused, konstruktsioonilised erilahendused jne.) lisamiseks detailse hinnakalkulatsiooni, mille tegemisel arvestame juba konkreetse maja kasutusotstarbega ning püstituskoha ja tellija võimalike erisoovide iseärasustega.

Kui TaruMaja ostuks hetkel vahendeid napib: