TaruMaja Sanitaarla

Toode hetkel projekteerimisjärgus!

Tegemist on komposteerivat kuivkäimlat (võimaluse korral lihtsalt asendatav vesiklosetiga) ja soovi korral ka dushi sisaldava sanitaarmajaga, mis on oma disainilt ja konstruktsioonilt kämpingumajaga sarnane. Sobib suurepäraselt hädavajaliku sanitaarhoonena metsaonni või kämpingumaja juurde. Sanitaarmaja põrandapinna suurus on 2.5 ruutmeetrit.

TaruMaja Sanitaarla täpsema hinnakalkulatsiooni koostamiseks palume ühendust võtta mailiaadressil hannes@tarumaja.ee kuna vajame lisainformatsiooni materjalieelistuste, püstituskoha jms. kohta.

Baasmudeli komplekt:

– Kruvivundament (Standardlahenduse korral kruvide arv 4tk, kruvide pikkus 2100 mm, võimaldab sõltuvalt maapinnast paigaldada põrandatalad maapinnast kuni 500 mm kõrgusele)
– Põranda-, seina-, lae- ja katusekonstruktsioonid koos kinnitusvahenditega
– Katusekatte materjal
– Standard välisuks ja piluaknad tagumises seinas
– Veelauad ukse ja akende kohal
– Looduslik tõrvaõli välisviimistluseks

Mõned lisad, mida tasub kaaluda:

  • Põranda ja lae soojustus (Võimalik valida erinevate soojustusmaterjalide vahel: kivivill, puistevill, PIR soojustusplaadid jne. Mahud ja maksumus vastavalt valitud tootele.)
  • Välistrepp (Kuna lävepakk asub maapinnast 300 – 500 mm kõrgusel, soovitame kindlasti rajada trepi. Soovi korral pakume omapoolse trepi lahenduse.)
  • Kuivkäimla kogumismahutit või veekloseti süsteemi. Maksumus sõltub kliendi valikust erinevate süsteemide vahel ja kasutusvõimaluste soovist.)
  • Paigaldustööd püstituskohas (Maja on võimalik juhendi järgi püstitada ka iseseisvalt kuna tegemist on umbes 95% ulatuses valmisdetailide kokkuladumisega. Soovitav on siiski seda teha pädeva (üldehitaja, puusepp vms.) isiku juuresolekul või osalusel. Soovi korral pakume ka püstitamise teenust.)
  • Maja seinakonstruktsiooni välispindade iga-aastane katmine loodusliku tõrvaõliga (Maja ülemiste pindade katmine tõrvaõliga pikendab märkimisväärselt detailide ja kogu maja probleemidevaba kasutusaega. Soovitav on tõrvaõliga katmist korrata sarnaselt puidust fassaadide katmistihedusele. Soovi korral pakume ka maja hooldusteenust, mis sisaldab lisaks tõrvaõliga katmisele ka eelnevalt kokku lepitud sagedusega näiteks maja välispindade puhastamist võõrkehadest (lehed, okkad, lumi, jää jne.), kruvivundamendi inspekteerimist võimalike pinnasenihete varaseks avastamiseks ja vajalike meetmete tarvidusele võtmiseks, tehniliste süsteemide (vee- ja kanalisatsioonisüsteem) hooldamist.)
  • Transporti paigalduskohta (sõltuvalt asukohast ja juurdepääsu võimalustest on transpordi hinnavahemik 250 – 400 EUR)

Soovi korral koostame baashinnas mitte sisalduvate toodete ja teenuste lisamiseks detailse hinnakalkulatsiooni, mille tegemisel arvestame juba tellija konkreetsete erisoovidega.