TaruMaja Saun

TaruMaja Saun on meie tootevalikus kõige värskem toode. Sauna puhul on kasutatud sama konstruktsiooni, mis Magala4 puhulgi. See võimaldab rajada nii täielikult eraldiseisva leilimaja kui ka täisfunktsionaalse saunamaja. Viimasel juhul lisatakse tavakonstruktsioonile vaid leiliruumi eraldav sein. TaruMaja Sauna võib rajada nii elektri- kui ka puuküttekerisega. Samuti on täisfunktsionaalse saunamaja puhul võimalik oma soovide järgi lahendada nii ruumide omavaheline proportsioon kui ka lava ja kerise paigutus. TaruMaja Saun sobib suurepäraselt sauna- ja leilimaja funktsioone täitma eramu, suvila, maamaja või jahimaja juurde, kuid miks mitte ka eraldiseisva kümbluskohana looduskaunisse kohta mõne veekogu ääres.

TaruMaja Saun hinna suurusjärk on ca 25 000 EUR + km. Täpsema hinnakalkulatsiooni koostamiseks palume ühendust võtta mailiaadressil hannes@tarumaja.ee kuna vajame lisainformatsiooni materjalieelistuste, püstituskoha jms. kohta.

Baasmudeli hind sisaldab:
– Kruvivundament (Standardlahenduse korral kruvide arv 6tk, kruvide pikkus 2100 mm, võimaldab sõltuvalt maapinnast paigaldada põrandatalad maapinnast kuni 500 mm kõrgusele)
– Põranda-, seina-, lae- ja katusekonstruktsioonid koos kinnitusvahenditega
– Põranda soojustus
– Katusekatte materjal
– Kaablite, valgustite ja p.pesade peitepaigaldusvalmidus
– Standard välisuks, klaasist leiliruumi uks ja 2 mitteavatavat pakettakent
– Veelauad ukse ja akende kohal
– Tõrvaõli ja LogJam välisviimistluseks

Lisad, mida tasub kaaluda:
– Vundamendikruvide paigaldus
– Sauna kooste tehases, kohaletoimetamine ja paigaldamine ettevalmistatud vaiadele või postidele
– Paigaldustööd püstituskohas (TaruMaja Sauna on võimalik juhendi järgi püstitada ka iseseisvalt kuna tegemist on umbes 95% ulatuses valmisdetailide kokkuladumisega. Soovitav on siiski seda teha pädeva (üldehitaja, puusepp vms.) isiku järelevalve all või osalusel. Soovi korral pakume püstitamise teenust. Võimalikud erilahendused äärmuslikesse paikadesse püstitamisel (veekogud, raba vms.))
– Lae soojustus (Võimalik valida erinevate soojustusmaterjalide vahel: kivivill, puistevill, PIR soojustusplaadid jne. Mahud ja maksumus vastavalt valitud tootele.)
– 12V päikeseenergial töötav elektrisüsteemi komplekt (Päikeseenergia on keskkonnateadliku kasutaja kindel valik. Olenevalt asukohast võib osutuda ainukeseks võimaluseks maja elektrienergiaga varustamiseks. Maksumus sõltub asukohast (avatus päikesevalgusele) ja kasutusvõimaluste soovist.)
– Nutilahendustega elektrikeris (Soovitame kasutada täielikult kividega kaetud keriseid, mis võimaldavad väiksemaid ohutuskaugusi puitmaterjalidest ja seetõttu annavad vabamad käed kerise ja lava omavahelise paiknemise kujundamisel). Soovi korral pakume välja omapoolse lahenduse leiliruumi sisu rajamiseks ja vajalike elektritööde teostamiseks.)
– Puuküttekeris koos tuleohutusnõuetele vastava korstna ja läbiviikudega (Elava tulega küttekeha annab puitehitisele kindlasti parema sisekliima ning lisab ruumi ka hubasust. Samuti pole puiduga köetava kerise kasutamisel hädavajalik teostada elektritöid. Kuna tegemist on puitehitisega, tuleb kindlasti järgida vastavaid tuleohutusnõudeid küttekeha planeerimisel, paigaldamisel ja kasutamisel. Soovi korral pakume lahenduse kõigile tuleohutusnõuetele vastava puuküttekerise ja moodulkorstna komplekti paigaldamiseks.)
– Sanitaartehnilised tööd koos materjalidega (soovi korral teostame kõik vajalikud veevarustuse ja kanalisatsiooni tööd ning paigaldame tellija poolt valitud või aksepteeritud segistid, kraanid jms. Tööde ja materjalide hind sõltub tellija valikutest)
– Välistrepp/terrass (Kuna lävepakk on maapinnast umbes 500-600 mm kõrgusel, soovitame kindlasti rajada ka trepi või astmega terrassi. Soovi korral pakume omapoolse trepi või terrassi lahenduse.)
– Sauna detailide transport paigalduskohta (hind sõltub asukohast ja juurdepääsu võimalustest, lihtsamini juurdepääsetavate kohtade puhul transpordi hind Eesti piires alates 300 EUR)
– Sauna seinakonstruktsiooni välisosa pindade katmine loodusliku tõrvaõliga (välimiste pindade katmine tõrvaõliga pikendab märkimisväärselt detailide ja kogu hoone probleemidevaba kasutusaega. Soovitav on tõrvaõliga katmist teostada üks kord aastas.
– Sauna hooldusteenus, mis sisaldab lisaks iga-aastasele tõrvaõliga katmisele ka eelnevalt kokku lepitud sagedusega näiteks maja välispindade puhastamist võõrkehadest (lehed, okkad, lumi, jää jne.), kruvivundamendi inspekteerimist võimalike pinnasenihete varaseks avastamiseks ja vajalike meetmete tarvidusele võtmiseks, tehniliste süsteemide (päikeseenergia süsteem, küttesüsteem, vee- ja kanalisatsioonisüsteem, elektrisüsteem jne.) hooldamist.)

Soovi korral koostame baashinnas mitte sisalduvate toodete ja teenuste (sisekujunduslahendused, konstruktsioonilised erilahendused jne.) lisamiseks detailse hinnakalkulatsiooni, mille tegemisel arvestame juba konkreetse maja kasutusotstarbega ning püstituskoha ja tellija võimalike erisoovide iseärasustega.

Kui TaruMaja ostuks hetkel vahendeid napib: