TaruMaja Magala4

Magala4 on esimene toode TaruMaja tootevalikust. Nagu nimigi vihjab, on tegemist nn kämpingumajaga, millesse on võimalik sisse seada kõik ööbimiseks vajalik kuni neljale inimesele. Sobib suurepäraselt näiteks lisa majutuspinnaks maamaja juurde, metsaonniks matka- või jahindushuvilisele, ööbimispinnaks looduslähedases majutusasutuses, jne. Majal on loodud ka eelvalmidus 12V päikeseenergial töötava elektrisüsteemiga varustamiseks, mis võimaldab võrguühendusega elektrisüsteemist eemal olles pimedal ajal lemmikraamatut lugeda või kaarti uurida ja samal ajal oma telefoni või tahvelarvuti aku täis laadida.

Maja põrandapinna suurus on ca 12 ruutmeetrit ja lae kõrgus ca 3 meetrit. Seinamassiivi minimaalseks paksuseks on standardlahenduse korral 90 mm, mida on erineva materjalivalikuga lihtne suurendada soovitud tulemuseni.

TaruMaja Magala4 hinna suurusjärk on ca 20 000 EUR + km. Täpsema hinnakalkulatsiooni koostamiseks palume ühendust võtta mailiaadressil hannes@tarumaja.ee kuna vajame lisainformatsiooni materjalieelistuste, püstituskoha jms. kohta.

Baasmudeli hind sisaldab:
– Kruvivundament (Standardlahenduse korral kruvide arv 6tk, kruvide pikkus 2100 mm, võimaldab sõltuvalt maapinnast paigaldada põrandatalad maapinnast kuni 500 mm kõrgusele)
– Põranda-, seina-, lae- ja katusekonstruktsioonid koos kinnitusvahenditega
– Põranda soojustus
– Katusekatte materjal
– Kaablite, valgustite ja p.pesade peitepaigaldusvalmidus
– Standard välisuks ja 2 mitteavatavat pakettakent
– Veelauad ukse ja akende kohal
– Tõrvaõli ja LogJam välisviimistluseks

Lisad, mida tasub kaaluda:
– Vundamendikruvide paigaldus
– Maja kooste tehases, kohaletoimetamine ja paigaldamine ettevalmistatud vaiadele või postidele
– Paigaldustööd püstituskohas (Maja on võimalik juhendi järgi püstitada ka iseseisvalt kuna tegemist on umbes 95% ulatuses valmisdetailide kokkuladumisega. Soovitav on siiski seda teha pädeva (üldehitaja, puusepp vms.) isiku järelevalve all või osalusel. Soovi korral pakume ka püstitamise teenust. Võimalikud erilahendused äärmuslikesse paikadesse püstitamisel (veekogud, raba vms.))
– Lae soojustus (Võimalik valida erinevate soojustusmaterjalide vahel: kivivill, puistevill, PIR soojustusplaadid jne. Mahud ja maksumus vastavalt valitud tootele.)
– 12V päikeseenergial töötav elektrisüsteemi komplekt (Päikeseenergia on keskkonnateadliku kasutaja kindel valik. Olenevalt asukohast võib osutuda ainukeseks võimaluseks maja elektrienergiaga varustamiseks. Maksumus sõltub asukohast (avatus päikesevalgusele) ja kasutusvõimaluste soovist.)
– Askeetlikud magamislavatsid (Majja võimalik paigaldada ka näiteks tavalised kahekordsed narid. Seina geomeetria tõttu soovitame kasutada eraldiseisvaid seinale kinnitatavaid ja vastu seina kokku lapitavaid magamislavatseid. Soovi korral pakume välja omapoolse lahenduse funktsionaalsete magamislavatsite rajamiseks.)
– Küttekamin koos tuleohutusnõuetele vastava korstna ja läbiviikudega (Elava tulega küttekeha annab puitehitisele kindlasti parema sisekliima ning lisab ruumi ka hubasust, seetõttu soovitame paigaldada küttekamina koos moodulkorstnaga. Kuna tegemist on puitehitisega, tuleb kindlasti järgida vastavaid tuleohutusnõudeid küttekeha planeerimisel, paigaldamisel ja kasutamisel. Soovi korral pakume lahenduse kõigile tuleohutusnõuetele vastava küttekamina ja moodulkorstna komplekti paigaldamiseks.)
– Välistrepp/terrass (Kuna lävepakk on maapinnast umbes 500-600 mm kõrgusel, soovitame kindlasti rajada ka trepi või astmega terrassi. Soovi korral pakume omapoolse trepi või terrassi lahenduse.)
– Maja detailide transport paigalduskohta (hind sõltub asukohast ja juurdepääsu võimalustest, lihtsamini juurdepääsetavate kohtade puhul transpordi hind Eesti piires alates 300 EUR)
– Maja seinakonstruktsiooni välisosa pindade katmine loodusliku tõrvaõliga (Maja välimiste pindade katmine tõrvaõliga pikendab märkimisväärselt detailide ja kogu maja probleemidevaba kasutusaega. Soovitav on tõrvaõliga katmist teostada üks kord aastas.
– Maja hooldusteenus, mis sisaldab lisaks iga-aastasele tõrvaõliga katmisele ka eelnevalt kokku lepitud sagedusega näiteks maja välispindade puhastamist võõrkehadest (lehed, okkad, lumi, jää jne.), kruvivundamendi inspekteerimist võimalike pinnasenihete varaseks avastamiseks ja vajalike meetmete tarvidusele võtmiseks, tehniliste süsteemide (päikeseenergia süsteem, küttesüsteem jne.) hooldamist.)

Soovi korral koostame baashinnas mitte sisalduvate toodete ja teenuste (sisekujunduslahendused, konstruktsioonilised erilahendused jne.) lisamiseks detailse hinnakalkulatsiooni, mille tegemisel arvestame juba konkreetse maja kasutusotstarbega ning püstituskoha ja tellija võimalike erisoovide iseärasustega.

Kui TaruMaja ostuks hetkel vahendeid napib: